Opublikowano: 10.06.2026
3 czerwca mieliśmy w Instytucie Głuchoniemych Olimpiadę Specjalną.
Dzięki naszym wolontariuszom ze Szkoły Podstawowej nr 369 ten dzień był pełen radości i zabawy. Wymyślone przez nich zabawy bardzo podobały się naszym uczniom. Pan Tomek wspaniałe przygotował swoich wychowanków.
Dziękujemy za to wspaniałe doświadczenie, pełne empatii i wsparcia.