Opublikowano w
Niezwykła lekcja w Centrum Nauki Kopernik
Niezwykła lekcja w Centrum Nauki Kopernik
Opublikowano: 02.06.2026
7 maja 2026 roku klasa 6b wybrała się na wycieczkę do Centrum Nauki Kopernik.
Uczniowie mogli skorzystać z wielu eksponatów, których można było dotknąć i samodzielnie sprawdzić ich działanie. Obserwowali, doświadczali i eksperymentowali, wykazując się dużą ciekawością oraz chęcią poznawania praw fizyki, chemii i zjawisk przyrodniczych.
Zwiedzanie tego niezwykłego miejsca zakończyliśmy pysznymi lodami i podziwianiem widoku na drugą stronę Wisły. Była to wyjątkowa lekcja dla naszych uczniów.
Serdecznie dziękujemy Pani Alicji Piskorz za udostępnienie nam biletów do CNK.