Opublikowano: 12.06.2026
W czerwcu klasy 5a, 5c, 5e oraz 6a i 6b wybrały się na całodniową wycieczkę do jednego z najpiękniejszych miast w Polsce – Torunia!
Miasto od samego początku zachwyciło nas swoją przepiękną starówką, ale to był dopiero początek atrakcji! Podczas tego intensywnego dnia udało nam się:
- odwiedzić kosmiczną wystawę Baza MARS w toruńskim Planetarium, gdzie przez chwilę poczuliśmy się jak prawdziwi astronauci na Czerwonej Planecie,
- przenieść się w czasie, zwiedzając tajemnicze Ruiny Zamku Krzyżackiego,
- spróbować słynnych toruńskich pierników i pysznych lodów dla ochłody.To był dzień pełen słońca, mnóstwa śmiechu i wspaniałych wspomnień, które zostaną z nami na długo! Dziękujemy wszystkim uczestnikom za świetną atmosferę!